آخوند انگلیسی (بخش دوم)


حسن روحانی که در سفر چندی قبل خود به سمنان گفته بود خوب یا بد ، باید FATF را بپذیریم ، در تاریخ نوزدهم آذر۹۷ ، در دیدار وزیر، معاونان و مدیران وزارت راه و شهرسازی سعی کرد تا مانند برجام ، مشکلات اقتصادی کشور را به تحریم ها گره بزند و تنها راه چاره را پذیرش خواسته های دشمن عنوان کند تا شاید با فشار مردم، نهادهای قانونی کشور مجبور به پذیرش کنوانسیون های مدنظر آمریکا و انگلیس و اسرائیل شوند .
روحانی در این خصوص گفت : « اگر FATFباشد ، هزینه‌ها ۲۰ درصد ارزان‌تر است و بدون … ادامه مطلب

آخوند انگلیسی کیست؟


🔻آخوند انگلیسی همان کسی است که سال گذشته قصد داشت علیه جمهوری اسلامی ایران اعلام جنگ کند .
🔻آخوند انگلیسی همان کسی است که در زمان تحصیلاتش در انگلستان ، تابعیت انگلیس را پذیرفته و پاسپورت انگلیسی دریافت کرده بود .
🔻آخوند انگلیسی همان کسی است که مدرک دانشگاهی اش را نیز با تقلب و تزویر گرفته بود .
🔻آخوند انگلیسی همان کسی است که یکبار هنگام تردد به انگلستان ، در فرودگاه تهران اشتباهاً پاسپورت انگلیسی اش را ارائه کرده بود و مأمورین مستقر در فرودگاه ، پاسپورت انگلیسی او را دیده بودند .
🔻آخوند انگلیسی همان کسی است … ادامه مطلب

کنفرانس خبری لانه جاسوسی

سخنرانی ذیل طی کنفرانس خبری در محل لانه جاسوسی در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ایراد گردید. این برنامه به دعوت جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی برگزار شده بود.

 

 

دانلودادامه مطلب

پیامبر (ص) ویلا نداشت !

جناب آقای حسن روحانی در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ، در اجلاس حقوق شهروندی ، طی سخنانی اظهار می دارد : والله پیامبر شنود نداشت !

 

باید به جناب آقای روحانی متذکر شد که پیامبر (ص) ویلای اشرافی در شمال تهران نیز نداشت . پیامبر (ص) در محل کارش ، استخر و سونا و جکوزی اختصاصی هم نداشت ! پیامبر (ص) روحیه استفاده از بیت المال برای هزینه های شخصی را هم نداشت . پیامبر (ص) فرزندان فاسدی که در کشورهای غربی مشغول عیاشی باشند را نیز نداشت . پیامبر (ص) زندگانی اشرافی هم نداشت و بیشتر اوقاتش را … ادامه مطلب

مواضع مقام معظم رهبری نسبت به توافقات هسته ای

پس از روی کار آمدن دولت یازدهم ، آقای حسن روحانی اصرار کرد که باید با دولت آمریکا مذاکره کنند تا همه تحریم های ظالمانه لغو شود و پول های بلوکه شده ایران به کشور بازگردد و اوضاع اقتصادی کشور شکوفا شود . اما تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر آن بود که مذاکره با آمریکا بی فایده است و از این راه نمی توان به مقصود رسید ؛ چون تجارب سه دهه گذشته همواره نشان داده که آمریکا به هیچ یک از قول و قرارهایش عمل نمی کند و پایبند به هیچ تعهدی نمی ماند ؛ اما متأسفانه مقامات … ادامه مطلب

تفاوت های دو حکم تنفیذ

در تاریخ ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ، مراسم تنفیذ ریاست جمهوری آقای حسن روحانی ، برگزار گردید . چنانچه متن حکم مقام معظم رهبری در تنفیذ ریاست جمهوری آقای روحانی در سال ۱۳۹۶ را با متن حکم تنفیذ سال ۱۳۹۲ مقایسه کنیم ، تفاوت های آشکاری را ملاحظه می کنیم . برخی تفاوت های این دو حکم عبارتند از :

۱ ـ مقام معظم رهبری در حکم تنفیذ سال ۱۳۹۲ ، انتخاب حسن روحانی را به او تبریک می گویند ، اما در حکم تنفیذ سال ۹۶ تبریکی در کار نیست . اهمیت این موضوع آنجا مشخص می شود که بدانیم … ادامه مطلب