بی غیرت !!

جناب محمد جواد ظریف ، یک بار دیگر ماهیت حقیر و واداده خود را در مصاحبه با نشریه آلمانی اشپیگل نشان داد و در اقدامی ضد انقلابی که نمی توان نامی جز خیانت به خون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بر آن نهاد ، اظهار داشت که میز مذاکره با شیطان را هنوز ترک نکرده و باز هم آماده مذاکره با قاتل سردار شهید سلیمانی است !
ظریف در حالی پس از اقدام تروریستی رئیس جمهور آمریکا ، مشتاق و بی تاب دیدار و مذاکره با شیطان است ، که عنوان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران را یدک می کشد . البته در طی شش سال گذشته ، نشان داده که در واقع وی وزیر خارجه حسن روحانی است ، نه وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران .
در طی دو سال اخیر ، مقام معظم رهبری بارها و بارها تأکید کرده اند که مذاکره با دولت آمریکا جز ضرر و خسارت چیزی نداشته و برای جمهوری اسلامی سم است و مذاکره با دولت کنونی آمریکا سم مضاعف . در نماز جمعه اخیر در مصلی تهران نیز باز هم تکرار کردند که جمهوری اسلامی با آمریکا هیچ مذاکره ای نخواهد کرد .
اما حسن روحانی و وزیر خارجه اش یعنی جواد ظریف ، بی اعتنا به هشدارها و دستورات رهبری نظام ، هفته و ماهی نیست که به صورت پنهانی و آشکار ، پالس آمادگی برای مذاکره را برای مسئولین تروریست آمریکایی ارسال نکنند .
ظریف در حالی آمادگی خود برای مذاکره مجدد با آمریکا را بیان کرده که دولت تروریست آمریکا ، با وقاحت هرچه تمام تر گفته که آماده است جانشین سردار سلیمانی یعنی سردار قاآنی و حتی مقام معظم رهبری را نیز ترور کند .
جناب آقای ظریف ! وزیر خارجه بی غیرت حسن روحانی !
فکر کرده اید که یادمان رفته جنابعالی در سال ۱۳۵۵ با حمایت و پشتیبانی ساواک به آمریکا اعزام شدید ؟!
گمان کرده اید که کسی نمی داند از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ، جنابعالی مورد اعتماد سازمان های اطلاعاتی آمریکا بوده اید و حدود ۹ سال با ویزای دانشجویی ، در کنسولگری ایران در سانفرانسیسکو و دفتر نمایندگی ایران در نیویورک ـ در حالی که عضو وزارت خارجه نبودید ـ بدون مزاحمت سازمان سیا ، مشغول کار بودید و هیچ گاه از آمریکا اخراج نشدید ؟!
گمان کرده اید فراموش کرده ایم که با نوشتن یک گزارش دروغ در اسفند سال ۱۳۶۶ و ارسال آن برای وزارت خارجه ، صحنه سیاسی جنگ را به نفع آمریکا و صدام تغییر دادید ؟!
جناب آقای ظریف ! وجود شماره تلفن مقامات ارشد اطلاعاتی و امنیتی آمریکا در دفتر تلفن جنابعالی ، چه معنایی دارد ؟!
جناب آقای ظریف ! ارتباطات متعدد و گسترده جنابعالی با جورج سوروس ـ میلیاردر صهیونیست آمریکایی و مرتبط با سازمان سیا ـ چه معنایی دارد ؟!
جناب آقای ظریف ! دوستان و رفقای صمیمی جنابعالی آیا کسانی جز امثال دری اصفهانی که به جرم جاسوسی برای انگلیس زندانی شد ، یا جیسون رضائیان جاسوس سازمان سیا ، یا حسین موسویان که به جرم جاسوسی برای سفارت انگلیس دستگیر شد ، یا سیروس ناصری با تابعیت مضاعف اتریشی که پرونده مفاسد نفتی وی در دستگاه قضایی مفتوح است و به خاطر ارتباط با مقامات امنیتی آمریکایی و انگلیسی فعلا متواری شده ، یا مشکان مشکور با تابعیت مضاعف فرانسوی که عضو تیم مذاکره کننده بوده و متواری است ، می باشند ؟!
جناب آقای ظریف ! آیا جز این است که در مذاکرات هسته ای ، اکثر قریب به اتفاق خطوط قرمز هسته ای که مقام معظم رهبری برای شما تعیین کرده بودند را زیر پا گذاشته و نقض کردید ؟
آیا جز این است که حاصل چند سال مذاکرات شما با نمایندگان شیطان بزرگ ، توافق سراپا خسارت و ذلت بار و استعماری برجام بوده که بیشتر از یک حمله نظامی گسترده ، به صنعت هسته ای و سایر صنایع حساس کشور خسارت و صدمه وارد کرده است ؟ آیا غیر از این است که متن برجام با همکاری مشترک آمریکا و اسرائیل تهیه شد و شما نیز آن را تأیید کردید ؟!
آقای ظریف ! با برجام یک ، خسارت شدیدی به کشور وارد کردید ، حال خیال دارید با برجام دو ، چه ضربه دیگری به کشور وارد کنید ؟! مأموریت جدیدتان چیست ؟!
آقای ظریف ! با در پیش گرفتن سیاست انفعالی و ذلت مدارانه ، بعد از واقعه شهادت حجاج ایرانی در منا ، وزیر خارجه رژیم خبیث و تروریست سعودی را ” برادر عزیز ” خود خواندید و هیچ اقدام مؤثری نیز برای احقاق حقوق حجاج ایرانی انجام ندادید .
آقای ظریف ! آیا جز این است که با در پیش گرفتن سیاست لبخند به شیطان ، نه تنها عزت را به پاسپورت ایرانی برنگرداندید ، بلکه نتوانستید حتی اعتبار پاسپورت شخص خودتان را هم حفظ کنید ؟!

جناب آقای ظریف ! از یک طرف می خواهید با خون سردار شهید ، حاج قاسم سلیمانی ، با قاتل او معامله کنید ، و از سوی دیگر ادعای رفاقت دیرینه با او را می کنید ؟! در صورتی که مواضع حاج قاسم سلیمانی ۱۸۰ درجه با مواضع جنابعالی تضاد داشت . آن شهید ، در سال ۹۷ در کنگره شهدای استان کرمان ، هدف از برجام یک و برجام دو را نابودی ایران و نابودی اسلام دانسته بود ، حال آنکه جنابعالی و رئیس تان ، همه تلاش تان را برای انجام نقشه های شوم آمریکا در ایران به کار گرفته اید .
ترور سردار قاسم سلیمانی ، نتیجه سیاست های خائنانه باج دادن به آمریکا و لاس زدن با شیطان بزرگ ، از سال ۹۲ تا ۹۸ است .
هر کسی که پس از ترور سردار سلیمانی توسط دولت جنایتکار آمریکا ، سخن از مذاکره مجدد با آمریکا بکند ، این کار وی به منزله خیانت نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران است .
در زمانی که دهها میلیون ایرانی فریاد مبارزه با آمریکا را سر می دهند ، جناب ظریف با التماس ، به دنبال مذاکره با قاتلان سردار شهید قاسم سلیمانی می باشد . ظاهراً محمد جواد ظریف ، غیرت و شرافت را یکجا قورت داده و هر گونه آثار آن را نیز از پیش روی خود برداشته است !
جناب آقای ظریف ! جنابعالی که بارها و بارها عدم التزام عملی خود به ولایت فقیه را نشان داده اید ، دیگر فاقد مشروعیت برای ماندن در وزارت خارجه هستید .
مقام معظم رهبری فرموده بودند : آنان که دم از مذاکره با آمریکا می زنند ، یا الفبای سیاست را بلد نیستند و یا الفبای غیرت را .
جناب آقای ظریف ! جنابعالی سالهاست که الفبای غیرت را فراموش کرده اید ! لذا لطف نموده ، شرتان را از سر این ملت کم کنید !

۱۰ دیدگاه

 • درود به شرفتون استاد دیدم این جیره خور وکاسه لیس فرید مدرسی به شما واستاد رائفی ومردم که ظریف واین دیپلمات‌های مزدور روحانی رو نقد وهشدار دادین رو تهدید کرده استاد تورا خدا یه کاری کنید این جماعت رسوا شوند اینها مامور به زمین زدن انقلاب ومملکتن سپاه وموشکی رو نشانه گرفتن خواهشا انقلابی ها یکدل شوید

 • طبق اعلام «بنیاد راکفلرها» ، آقای ظریف درمقطع حدود یک دهه حضور به عنوان نمایندۀ دائم جمهوری اسلامی در «سازمان ملل» ، با بنیاد مزبور ، در پروژۀ سازش میان ایران و آمریکا همکاری می کرد. سند این ادعا ، در روزنانۀ «وطن امروز» مورخ ۹۴/۷/۱۳ ، یعنی یک روز قبل از تصویب کلیات برجام در مجلس ، به چاپ رسید. لازم به ذکر است که «بنیاد راکفلرها» از بنیادهای اقماری «سیا» و مأموریت آن جریان سازی در کشورهای مخالف آمریکا ودر نهایت سرنگونی یا انحراف نظامهای سیاسی آنها است.

 • پس از انفجار مقابل سفارت جمهوری اسلامی در بیروت که به شهادت حجۀ الاسلام ابراهیمی ، رایزن فرهنگی ایران در لبنان ، همسر یکی از دیپلماتهای ایرانی و نیز تعدادی از محافظان سفارت که از نیروهای «حزبالله» بودند انجامید و فقط چند روز پس از اعلام جناب «سید حسن نصرالله»(حفظه الله) مبنی بر اینکه انفجار مزبور کار عوامل سعودی بوده است ، آقای ظریف آقای «امیر عبداللهیان» را برای تحکیم روابط به عربستان فرستاد و همزمان با حضور آقای «عبداللهیان» در عربستان ، خود نیز ، طی مصاحبه ای ، اعلام نمود: “ما خواهان روابط ، در عالیترین سطوح ، با برادران عربستانی هستیم”. مسلما ، این انفعال دولت و وزارت امورخارجه ، در تجری عربستان در به شهادت رساندن «شیخ باقر النمر» و جمعی از شیعیان عربستان و نیز حجاج مظلوم ایرانی و غیر ایرانی در «مکه« و«منا» ، تسریع در پروژه های منطقه ای عربستان نظیر آشوب و براندازی در سوریه و عراق با ایجاد و گسیل گروههای تکفیری به این دو کشور و نیز ، حمله به یمن ، توقیف کشتی ایرانی حامل کمکهای انساندوستانه به یمن و غارت محمولۀ آن ، کشتار شیعیان نیجریه و … بی تأثیر نبوده است.

  • پس از کنار رفتن این دولت ، بسیاری از مسائل پشت پرده آشکار خواهد شد و همگان خواهند فهمید که در این هفت سال ، شبکه نفوذ چه ضرباتی به جمهوری اسلامی ایران وارد کرده است .

 • با سلم استاد بزرگوار با تشکر فراوان از روشنگری که می فرمائید ،استدعا دارم این فرمایشات مهم و اثر بخش را بصورت کلیپ های کوتاه کلیدی در مقیاس وسیع منتشر شود تا انشاءالله زودتر این روشنگری افشاگری نسبت به این موجود خطرناک نفوذی صورت بگیرد و زودتر از شرش خلاص شویم

 • ضمن تشکر از زحمات حضرتعالی در شناساندن این خناسان و منافقان که بیش از چهار دهه است که در عالی ترین نهادهای امنیتی نقش نفوذی را در به زانو درآوردن اندیشه های انقلاب اسلامی بازی را میکنند و از هیچ خیانت و جنایتی هم ابائی ندارند، پیشنهاد میکنم بیشتر مواظب خودتان باشید. تحقیقات و افشاگریهای شما مسئله ایی نیست که این نانجیبان بسادگی تحمل کنند، لطفاً حداقل برای منافع خیرخواهانه ملت هم که شده نمیخواهیم بشما آسیبی از طرف این حرامزاده ها برسد. دعاگوى شما هستیم.

 • با سلام ، در رابطه جناب ظریف نکته ای را فراموش کردید و آن دعوت ایشان از فابیوس صهیونیست وزیر سابق امورخارجه فرانسه به ایران و پهن کردن فرش قرمز از طرف دولت ، جناب ظریف در پایان جلسات برجام این معلون را در بغل گرفت و my friend خطاب کرد ایشان را ،دشمنی فابیوس با ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی سابقه چند ده ساله دارد ، از فروش خون آلوده با شراکت برنارد گوشنر، به ایران در زمان جنگ تا حمایت رسمی این معلون از گروه تروریستی النصر در سوریه ، ایشان رسما میکفت که این گروه کار خود را بخوبی انجام میدهد در سوریه و فرانسه هم نوع به آنها کمک میکند ، بگذریم از تجمعات منافقین در پاریس که باز هم از حمایت ایشان برخوردار بودند تا تشکیل جلسات دشمنان ایرانی نما و طرفداران براندازی در پاریس و دادن پاکتهای پول به مهمانان مثل مخملباف و غیره و البتهذایسان از دوستان صمیمی برنارد هانری لوی دشمن مسلمانان و از طراحان ویرانی لیبی و جنگ بوسنی و جدایی اقلیم از عراق و هم چنین بوجود آمدن کشوری پوشالی به نام کردستان در آینده

 • تحویل دادن سردار سلیمانی و تحویل دادن آقای خامنه‌ای را آمریکاییها در برجام از محمد جواد ظریف و حسن فریدون روحانی خواستار شده بودند و آقای بارک اوباما (رئیس جمهور وقت آمریکا) این تحویل دادن ها را در برجام گنجانده بود. این تحویلها جزو توافق های پنهانی برجام بود و میبایستی که امضاء کنندگان آن آنرا انجام میدادند. مگر یادتان نمی آید که آقای بارک اوباما، مرتب آقای خامنه‌ای را تهدید به مرگ میکرد ؟

  آقای محمد جواد ظریف و حسن فریدون روحانی با آمریکا و اسرائیل به توافق رسیده بودند که سردار سلیمانی و آقای خامنه‌ای را تحویل دهند. سردار سلیمانی را تحویل دادند. پس از آن، به دنبال تحویل دادن آقای خامنه‌ای افتادند.

  این دو خائن (ظریف و روحانی) قول هم داده بودند که جزیره هرمز را از ایران جدا کرده به اروپا واگزار کنند. دنبال این هم افتادند.

  این دو خائن قول هم داده بودند که اسرائیل را به رسمیت بشناسند. دنبال این هم افتادند.

  این برجامی که به مجلس آوردند، قرارداد واقعی نبود. قرارداد واقعی را از مردم پنهان کرده‌اند. برجام، همان قرارداد کاپیتولاسیون یا پلان مارشال است که دولت و مجلس ایران آنرا امضا کردند بدون آنکه واقعا بدانند چه تعهدی دادند. آقای خمینی با انقلاب اسلامی، کاپیتولاسیون را منقضی کرد، اما چهل سال بعد محمد جواد ظریف و حسن فریدون روحانی همان کاپیتولاسیون را از پنجره برگرداندند.

دیدگاهتان را بنویسید