شبکه نفوذ و پروژه کرونا

Print Friendly, PDF & Email

جو سازی شدید تبلیغاتی بر روی ماجرای ویروس کرونا طی چند هفته اخیر ، حاکی از غیر عادی بودن ماجرا می کند .

چهار سال قبل ، یعنی در مهر ماه ۱۳۹۴ ، پس از فاجعه منا ، این بیماری در عربستان شیوع یافته و از طریق برخی حجاج ایرانی که در بیمارستان های عربستان بستری شده بودند ، به ایران منتقل گردیده بود . اما در آن زمان ، تنها به حجاج توصیه شده بود که ضمن رعایت بهداشت فردی ، به مدت دو هفته از دست دادن و روبوسی با دیگران خودداری کنند و در صورت بروز علائمی مانند تب بالا و تنگی نفس ، به پزشک مراجعه کنند .

توجه داشته باشیم که در آن سال ، با توجه به اینکه اتباع دهها کشور به عربستان آمده بودند و طبعاً این ویروس در میان حجاج دهها کشور نیز منتشر شده بود ، نه سازمان بهداشت جهانی آماده باش عمومی اعلام کرده بود ، نه صدا و سیمای جمهوری اسلامی مرتب اعلام خطر می کرد ، نه نماز های جمعه و نمازهای جماعت مساجد تعطیل شد ، نه اماکن زیارتی تعطیل و محدود شد ، نه ورزشگاه ها ، سینما ها ، و مجموعه های ورزشی و تفریحی تعطیل شد ، نه به کادر پزشکی و بیمارستانی و مردم عادی به صورت گسترده توصیه به استفاده از ماسک شد ، و نه برای استفاده از مواد شوینده و ضد عفونی کننده ، از صبح تا شب تبلیغ می شد !

این که از اول صبح تا آخر شب ، صدا و سیما مرتب آمار بدهد که امروز در فلان استان یک نفر به کرونا مبتلا شد و در فلان استان یک نفر در اثر ابتلای به کرونا فوت نمود ، و با این کار خود با روح و روان مردم بازی کرده و دائماً به آنان ناآرامی و ترس و استرس تزریق کند ، حاکی از یک پروژه کثیف شبکه نفوذ می باشد که متأسفانه صدا و سیما نیز فریب جو سازی آنان را خورده است .

آن گونه که از شواهد و قرائن گوناگون بر می آید ، از چند روز قبل از برگزاری انتخابات مجلس یازدهم ، این تبلیغات ، با هدف ترساندن و برحذر داشتن مردم از شرکت در انتخابات ، شروع شد . شبکه نفوذ که از چند هفته قبل از انتخابات ، بر طبل انتصابی بودن و تشریفاتی بودن انتخابات می دمید ، هنگامی که از عدم برگزاری انتخابات ناامید شدند ، درصدد برآمدند تا با عدم حضور گسترده مردم ، اصل انتخابات را به زیر سؤال برده و از تشکیل مجلس یازدهم جلوگیری کنند . اما مکر آنان کمانه کرد و به خودشان بازگشت و به خاطر آنکه علی رغم حضور مردم مدافع نظام در صف های رأی گیری ، بسیاری از هواداران شان از ترس مبتلا شدن به کرونا ، از شرکت در انتخابات خودداری کردند ، نتیجه تبدیل شد به یک شکست بزرگ برای شبکه نفوذ و جناح غیر انقلابی .

شبکه نفوذ پس از شکست در انتخابات ، تصمیم گرفت که از مردم انتقام بگیرد . لذا با تبلیغات گسترده در فضای مجازی و رسانه های جمعی ، وحشت از ویروس کرونا را از صبح تا شب در بوق و کرنا کرد تا مسئله ویروسی که از ویروس آنفولانزای معمولی به مراتب کم خطرتر است را تبدیل به معضل درجه یک کشور و دغدغه اصلی همه خانواده ها در سراسر کشور کند . ویروسی که بنا بر اظهار پزشکان متخصص و نیز اطبای سنتی ، افراد مبتلا ، در اغلب موارد با یک استراحت چند روزه در منزل خوب می شوند و نیاز به هیچ گونه درمان خاص پزشکی نیز ندارند.

یکی از مسائلی که باعث شک و تردید در واقعی بودن شدت تهدید این ویروس می شود ، آن است که هر روز رسانه های جمعی ، از تعداد مبتلایان و تعداد افراد فوت شده در اثر ویروس کرونا می گویند ، اما از تعداد مبتلایان و تعداد افراد فوت شده در اثر آنفولانزای معمولی که به مراتب از ویروس کرونا خطرناک تر و کشنده تر است ، هیچ آماری منتشر نمی شود ! آیا این مسئله مشکوک نیست ؟ آیا نمی شود احتمال داد که بخشی از افراد فوت شده ، در اثر ابتلا به آنفولانزای معمولی فوت شده اند ، اما آنها را به عنوان مبتلایان به کرونا اعلام می کنند تا جامعه دائماً در ترس و وحشت بسر برد ؟

شبکه نفوذ ، با تلاش و بمباران گسترده تبلیغاتی و ایجاد جوّ سنگین روانی ، مرقد مطهر معصومین علیهم السلام و امامزادگان ـ که شفا دهنده بسیاری از بیماری های صعب العلاج و لاعلاج بوده اند ـ را آلوده و منشاء انتشار بیماری اعلام کرد و مردم مسلمان را از رفتن به زیارت آنان برحذر داشت تا ارتباط میان مردم و مراکز متبرک معنوی و الهی ، قطع شود .

آنان حتی موفق شدند تا با جوسازی های سنگین ، بسیاری از نمازهای جمعه و نماز جماعت های مساجد و ادارات را نیز به تعطیلی بکشانند .
شبکه نفوذ تصمیم دارد تا هیئت های مذهبی ـ که عمدتاً جوانان مؤمن در آنها حضور می یابند ـ را نیز به بهانه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، به تعطیلی بکشاند .

شبکه نفوذ حتی توانست با تبلیغات سنگین ، کاری کند که مراسم معنوی اعتکاف نیز برای اولین بار به تعطیلی کشانده شود .

👆👆👆
همچنین اردوهای راهیان نور نیز که طی چند سال اخیر ، همواره خار چشم شبکه نفوذ بودند ، تعطیل گردید.

به نظر می رسد هدف دیگر از جوسازی شدید در مورد ویروس کرونا ، به حاشیه راندن مسئله تورم شدید قیمت های اغلب کالاهای مورد نیاز مردم ، سکه ، دلار ، خودرو ، مسکن و … و بی کفایتی دولت در اداره امور اقتصادی کشور بود .

هدف دیگر ، به فراموشی سپردن خیانت برخی اعضای شبکه نفوذ ، در دادن پیشنهاد سرنگونی هواپیمای مسافربری به دولت آمریکا ، بود .

هدف بعدی ، به حاشیه راندن اعترافات روح الله زم ، مبنی بر ارتباط برخی اعضای رده بالای شبکه نفوذ ، با کانال ضد انقلابی آمد نیوز بود .

یکی دیگر از اهداف شبکه نفوذ ، ترساندن کشورهای همسایه از جمهوری اسلامی بود ، تا آنها با وحشت از سرایت ویروس کرونا به کشورشان ، مرزهایشان را با جمهوری اسلامی مسدود کنند تا صادرات غیر نفتی ایران قطع شود و از این طریق مردم تحت فشارهای اقتصادی بیشتری قرار گیرند . سپس با یک هجمه سنگین تبلیغاتی ، وانمود کردند که راه حل گشایش های اقتصادی ، آن است که معاهده استعماری FATF را مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب برساند !
همان گونه که ملاحظه شد ، شبکه نفوذ ، با یک تیر ویروس کرونا ، اهداف متعددی را نشانه روی کرده است . لذا باید با حفظ خونسردی و هوشیاری ، نقشه های شوم شبکه نفوذ را برای مردم توضیح داده و افشا کنیم .

پاسخی بگذارید