چاپ شانزدهم کتاب راز قطعنامه

Jeld-16

چاپ شانزدهم کتاب راز قطعنامه منتشر گردید.

«راز قطعنامه» چهل و هشتمین کتاب از سری کتاب‌های نیمه پنهان است که انتشارات کیهان آن را در نمایشگاه کتاب سال ۹۲ به بازار آورد. پیش از این محتویات این کتاب بصورت پاورقی در روزنامه کیهان منتشر شده بود که چاپ این پاورقی با واکنش‌های متفاوتی همراه بود؛ اعتراض برخی از مدیران دخیل در پذیرش قطعنامه از یک سو و استقبال مردم از سویی دیگر. به همین دلیل پس از جمع‌بندی بازتاب افکار عمومی، اسناد بیشتری جمع‌آوری گردید تا کتاب حاضر علاوه بر مطالب چاپ شده در روزنامه، حاوی پاسخ‌هایی به برخی شبهات باشد.

۳۰ دیدگاه

 • آقای غضنفری ابتدا سلام
  میخواستم عرض کنم یکی از دلگرمی های اصلی شخص بنده و دوستان همین فعالیت هایی ست که در زمینه تبیین مسائل و روشنگری انجام میشه ، ست .
  بنمایندگی خیلی از دوستاان درخواست داریم در زمینه مجازی بیشتر فعالیت کنید چون دسترسی ما بشما از همین طریقه .
  لذا خواهشا بیشتر سایت رو آپدیت کنید ..

  چشم انتظاریم. یاعلی

  • با سلام به شما و بقیه دوستان عزیز . انشاءالله هر موقع مطلب جدیدی داشتم روی سایت خواهم گذاشت . شما هم می توانید این مطالب را روی سایت ها و وبلاگ های مختلف بازنشر دهید .

 • سلام

  ببخشید می‌خواستم سوال کنم که آیا مجاز هستیم این کتاب را از آدرس زیر دریافت و مطالعه کنیم یا خیر؟
  http:/……./dl.cgi?key=d2…….a26

  با تشکر

 • سلام شما به خیلی از سوالات من جواب دادید که البته متشکرم .نمیدونم برای چی بطور واضح ان موضوع طرح نشده وخیلی هاز اصل جریان کلاه بر داری این تیم ( جام زهر ) بیخبرند.ایا این لا پوشانی با رضایت اقا انجام میشود ؟ و سوال دیگرم این است که چرا شورای نگهان روحانی را رد صلاحیت نکرد ؟

 • جهت تکمیل مطالب کتاب راز قطعنامه:
  قبل از حمله بازبس کرفتن فاو توسط صدام؛
  انتخاباتی برکزارشده بود
  و ایام تعطیلات نوروز
  امار شرکت کنندکان هر حوزه و هر شهر را می کفت
  خودم با کوشهاى خودم شنیدم از رادیو ایران که
  شهر فاو را هم نام برد
  و تعداد شرکت کنندکان در فاو را هم ذکر کرد
  که مساوی تعداد رزمندکان حاضر در فاو بود
  که این خود نوعی اعلام عدد نیروها به دشمن بود
  و یادم می اید که عدد بسیار کمی بود
  صد و سی و جند حدودا
  کمتر از دویست بود

  که من اول تعجب کردم که اول شهر فاو را جزو حوزه هاى انتخابیه ذکر کرد = کفتم علامت قدرت و الحاق ان به ایران!!
  بعد با خودم کفتم جرا این تعداد کم نیرو کذاشته اند در فاو؟
  و جرا اعلام کردند تعداد را؟
  جون معلوم است که عدد شرکت کننده در فاو مساوی عدد حاضرین و مثل شهرها نیست که عدد شرکت کننده با عدد ساکنین بسیار تفاوت داشته باشد
  با برخی از رجال سباه هم که امده بودند دیدنم (جون بستری بودم) این موضوع را مطرح کردم

 • با سلام خدمت مدیر محترم سایت
  با اجازه مطالب سایت در کانال های تلگرام و صفحات مجازی منتشر میکنم امیدوارم با اتحاد جوانان مومن و اذن مقام رهبری عزیز ارتش ۲۰ میلیونی دشمن داخلی رو شکست بدیم نیاز به یک متحد کننده هست حقیر الان یک ماه هست بعد از اگاهی از حقایق خوابم نمی برد

  • سلام . احساس وظیفه شما قابل تقدیر است . باید با گسترش مطالب آگاهی بخش ، افکار عمومی مردم را نسبت به سوابق عملکرد برخی از افراد ظاهر الصلاح ، آشنا سازیم .

 • باسللم و خداقوت
  جوانی هستم خواستار ریشه کن شدن ظلم و فساد از حکومت شیعی ایران و تحویل این حکومت ب صاحب اصلی اش و دوستدار پا در رکاب بودن.اما سوالها و ابهامهای زیادی در سرم جولان میده ک شما دارید پیگیری میکنین.اما بزرگترین سوالم اینه ک رهبر عزیز دررابطه با روشنگری های شما و امثال شما چه دیدگاهی دارند؟آیا از اینهمه فساد خبردارند.موضعشان چیست و چرا شفاف اعلام نمیکنند و از چه چیزی میترسند؟؟؟؟؟؟؟تا ماهم دقیقا تکلیفمان را بدانیم

  • با سلام . در رابطه با برخورد با مفاسد ، چه از نوع اقتصادی آن و چه از نوع سیاسی و یا امنیتی آن ، قوه قضائیه و قوه مجریه و قوه مقننه مسئولیت دارند . ایشان بارها از سران سه قوه خواستار برخورد قاطع با مفاسد شده اند .

  • سلام . اغلب افرادی که تا کنون در مورد کتاب راز قطعنامه با بنده صحبت کرده اند ، از آن تعریف و تمجید کرده اند . اما از جانب مقام معظم رهبری تا کنون هیچ موضع گیری در مورد این کتاب نشنیده ام . برخی مخالفین این کتاب بعضاً شایعاتی پخش می کنند مبنی بر اینکه رهبری دستور جمع آوری و یا عدم توزیع این کتاب را داده اند ! این موضوع اصلاً صحت ندارد . این کتاب از جانب موسسه کیهان چاپ شده که مدیر مسئول آن نیز از جانب مقام معظم رهبری منصوب شده است . طبعاً اگر ایشان اعتراضی نسبت به مطالب کتاب داشتند ، قاعدتاً طی چهار سال اخیر می بایست حداقل یک بار به جناب آقای شریعتمداری تذکر می دادند ، که تاکنون چنین چیزی اتفاق نیافتاده است . چند ماه قبل نیز چاپ هفدهم این کتاب به بازار عرضه شده است .

   • ۱-آقای غضنفری سردار محسن رضایی جملات این لینک

    http://www.jamnews.ir/detail/News/379540

    را از رهبری به این کتاب منتصب کردن و در همین لینک پاسخ شما رو درج کردن نظر شما چیه??? ایا سردار رضایی جواب نامه شما رو دادن ??توضیح بدین لطفا
    ۲-من این کتاب رو به صورت pdf تهیه کردم , آیا مشکلی داره???

    ممنونم

    • هیچ اظهار نظری از طرف مقام معظم رهبری در مورد کتاب راز قطعنامه تا کنون منتشر نشده . اظهارات آقای رضایی نیز صرفاً ادعای بدون سند ایشان است . قاعدتاً اگر مقام معظم رهبری تذکری در مورد این کتاب داشتند ، طی چهار سال گذشته حداقل یک بار میبایست به جناب آقای حسین شریعتمداری تذکر خودشان را می فرمودند . بنده در تابستان ۹۳ نامه ای به جناب آقای رضایی نوشتم ـ همان نامه ای که در روی سایت خودم نیز موجود است ـ و چند سؤال از جمله در مورد محتوای کتاب راز قطعنامه از ایشان پرسیدم . اما طی سه سال گذشته ایشان از هرگونه پاسخ گویی به سؤالات بنده خودداری کرده است . پی دی اف کتاب را خودم هنوز ندیده ام ولی فکر می کنم مربوط به پاورقی های کیهان در مهر سال ۹۱ باشد و مشکلی ندارد .

 • سلام. از کتاب خوبتون بسیار ممنونم. یک سوال: به نظر شما تنها دلیل تایید دوباره موسوی به نخست وزیری در دور دوم از طرف امام خمینی, نظرات رضایی و هاشمی بوده؟ یعنی امام تنها به نظرات رضایی اعتماد کرده و به حرفهای آیت الله خامنه ای توجهی نداشتند؟ درواقع باید بگیم امام فریب خوردند!!!؟؟؟

  • سلام . به غیر از گزارش محسن رضایی و حمایت هاشمی رفسنجانی ، تعدادی از نمایندگان مجلس نیز که حامی موسوی بودند ، به امام نامه نوشتند و خواستار نخست وزیری مجدد او شدند .

 • سلام. یک سوال دیگر: چرا در مورد امکانات جنگ امام تنها به حرف مخالفان جنگ گوش دادند و حرفهای موافقان را نشنیدند؟ چرا موافقان جنگ که از اطلاعات غلطی که به امام میرسید حرفی نزدند تا امام آگاه شود؟

  • سلام. مسئولین سیاسی و اقتصادی و نظامی ، جا زده بودند و روحیه خود را باخته بودند و دیگر حاضر به ادامه جنگ نبودند . این موضوع که ما اکنون می گوییم گزارش های آنان خلاف واقع بوده ، به استناد گزارشات و اسنادی است که طی سال های بعد از پایان جنگ به تدریج منتشر شده اند .

  • سلام . در کتاب ” هاشمی رفسنجانی از نگاهی دیگر ” که هر هفته به صورت مقاله در هفته نامه ۹ دی چاپ می شود ، در مورد ماجرای مک فارلین هم توضیح داده ام . می توانید به هفته نامه ۹ دی و یا کانال تلگرام اینجانب @kamranGhazanfari مراجعه کنید .

 • سلام
  آقای غضنفری چه طور میتونم کتاب “راز قطعنامه” و” خیانت به فرمانده”رو از سایت شما سفارش بدم.?

  • سلام . کتاب راز قطعنامه را از کتابفروشی کیهان در جلوی دانشگاه تهران می توانید خریداری نمایید . یا با خود انتشارات کیهان تماس بگیرید . خیانت به فرمانده نیز در واقع همان مقاله اینجانب در مورد اسارت حاج احمد متوسلیان است که در سال ۹۳ در هفته نامه ۹ دی به چاپ رسید و در ضمن روی سایت اینجانب نیز موجود است .

 • با عرض سلام و خسته نباشید
  کتاب ” راز قطعنامه” و “خیانت به فرمانده” به صورت فایل pdf در اینترنت برای دانلود وجود دارد. آیا این کار قانونی است؟ و شما از آن راضی هستید؟ یا اینکه نه، شما ناراضی هستید و دانلود آن حرام شرعی است؟

 • با عرض سلام و خسته نباشید
  کتاب ” راز کانال کمیل” و ” خیانت به فرمانده” به صورت فایل pdf در اینترنت برای دانلود وجود دارد. آیا این کار قانونی است؟ و شما از آن راضی هستید؟ یا اینکه نه، شما ناراضی هستید و دانلود آن حرام شرعی است؟

 • سلام جناب غضنفری فایل پی دی اف که موجوده و توسط بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق تهیه شده چقدر از مطالب کتاب راز قطعنامه رو شامل میشه

 • سلام. استاد اگه ممکنه یک بیگرافی یا رزومه کاری از خودتون اینجا به اختصار قرار دهید تا بیشتر با جنابعالی آشنا باشیم. ممنون

  • سلام . بنده مولف کتاب های : آمریکا و براندازی جمهوری اسلامی ایران ، راز قطعنامه ، مداخلات ، پرونده هسته ای و ابعاد پیدا و پنهان آن ، نهضت آزادی خطرناک تر از منافقین ، نیمه پنهان هاشمی رفسنجانی ، حسن روحانی در یک نگاه ، نیمه پنهان مصدق و جبهه ملی ، و همچنین مقالات متعددی در زمینه های تاریخی و سیاسی هستم .

دیدگاهتان را بنویسید