ظریف انقلابی !!

آقای ظریف طی مصاحبه ای تلویحاً منتقدین برجام و سیاست خارجی دولت را ” انقلابیونی که در اتاق شان زیر کولر نشسته اند ” خطاب کرده ، به آنها توصیه می کند که ” از انقلابیون واقعی یاد بگیرید ” . 

 

باید به جناب ظریف یادآور شد که برچسب ” انقلابی بودن ” ، با یک خروار سریش هم به جنابعالی نمی چسبد! 

 

🔘 جناب آقای ظریف ! آیا پدر بزرگ شما ، میرزا علینقی کاشانی ، از ارادتمندان عباس افندی یا همان عبدالبهاء ـ از سرکردگان فرقه ضاله بهائیت ـ نبود ؟! 

 

🔘 آقای ظریف ! آیا پدر جنابعالی ، محمد علی کازرونی ، از طرفداران محمد رضای پهلوی و از ارادتمندان به خاندان سلطنتی نبود ؟! آیا برخی از دوستان صمیمی پدر شما ، مرتبط با ساواک نبودند ؟! آیا پدر جنابعالی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، جزو مخالفین نظام جمهوری اسلامی نبود ؟! 

 

🔘 آقای ظریف ! آیا جنابعالی در طی دوران تحصیل در دبیرستان علوی ، جزو هواداران شیخ محمود حلبی ـ سرکرده فرقه انحرافی انجمن حجتیه ـ نبودید ؟! و آیا در جلسات سخنرانی که در منزل شیخ محمود حلبی تشکیل می شد ، شرکت نمی کردید ؟! 

 

🔘 آقای ظریف ! آیا برخی دوستان پدرتان که با ساواک مرتبط بودند ، پاسپورت و ویزای آمریکا را برای شما آماده نکردند ؟!

 

🔘 آقای ظریف ! آیا در طی سال های ۵۶ و ۵۷ که هزاران تن از مردان و زنان مسلمان ایران توسط رژیم جلاد شاه قتل عام می شدند ، جنابعالی حتی یک روز هم در کنار مردم بودید ؟! یا اینکه در آمریکا در زیر باد خنک کولر مشغول فراگیری علم و دانش بودید ؟! 

 

🔘 آقای ظریف ! جنابعالی چگونه در مهر سال ۵۸ از سفارت آمریکا در دانمارک ، یک روزه برای همسر خود ویزای آمریکا را گرفتید ؟ آن هم در شرایطی که طبق اسناد بدست آمده از سفارت آمریکا در تهران ، مسئولین آمریکایی اعلام کرده بودند که در سال ۵۸ فقط به آن دسته از ایرانیان ویزا خواهند داد که با آنان همکاری اطلاعاتی داشته باشند !

 

🔘 آقای ظریف ! چطور بعد از ماجرای تصرف سفارت آمریکا در تهران توسط دانشجویان خط امام ، دولت آمریکا همه کارکنان کنسولگری ایران در سانفرانسیسکو ـ حتی آنان که پاسپورت سیاسی داشتند ـ را اخراج کرد ، اما از اخراج جنابعالی خودداری کردند ؟! 

 

🔘 آقای ظریف ! جنابعالی چطور حدود هفت سال در دفتر نمایندگی ایران در نیویورک ، به عنوان کارمند محلی و با ویزای دانشجویی کار می کردید و هیچ گاه توسط سازمان های اطلاعاتی آمریکا اخراج نشدید ؟!

 

🔘آقای ظریف ! جنابعالی در طی هشت سال جنگ تحمیلی ، حتی یک روز ـ تأکید می شود حتی یک روز ـ از فاصله ۵۰ کیلومتری جبهه های نبرد حق علیه باطل عبور کرده اید ؟! البته شاید پزشک به شما توصیه کرده بود که تیر و ترکش برای بدن شما ضرر دارد و بایستی برای حفظ سلامت بدن خود ، در آمریکا در زیر باد خنک کولر ، همچنان مشغول فراگیری دانش باشید ؟! 

 

🔘 آقای ظریف ! آیا طبق مطالب کتاب خاطرات شما ، مقامات سرویس اطلاعاتی شوروی در اسفند سال ۶۶ ، در یک ملاقات رسمی با مقامات اطلاعاتی ایران ، اعلام نکردند که گزارش ۷ اسفند ۶۶ جنابعالی که برای وزارت خارجه ارسال کرده بودید ، دروغ بوده و در واقع با این کار ، صحنه سیاسی جنگ را به نفع صدام و آمریکا ، تغییر داده بودید ؟ 

 

❌ جناب آقای ظریف ! ادعای انقلابی گری ، اصلاً با سوابق و عملکردهای جنابعالی جور در نمی آید !

آقای ظریف ! وجود شماره تلفن مقامات اطلاعاتی و امنیتی آمریکا در دفتر تلفن جنابعالی ، چه معنایی داشته است ؟!

آیا کسی که ادعای انقلابی گری می کند ، می تواند بارها و بارها با جورج سوروس ـ میلیاردر صهیونیست آمریکایی و مرتبط با سازمان سیا ـ ملاقات های آشکار و پنهان داشته باشد ؟! 

 

⁉️ به راستی بزرگترین دستاورد شش ساله جنابعالی در پست وزارت خارجه ، جز توافق استعماری و ضد ملی برجام ، چیز دیگری هم بوده است ؟ آیا حاضرید در یک مناظره زنده تلویزیونی با اینجانب ، در مورد برجام و سایر دستاوردهای درخشان تان مانند بازگرداندن عزت به پاسپورت ایرانی ، رفع همه تحریم ها در اثر مذاکرات شش ساله و … شرکت نمائید ؟

۶ دیدگاه

 • سلام و خسته نباشید اقای غضنفری میشود منابع اطلاعاتی که در مورد پدربزرگ و پدر و خود ایشون را که نوشتید ذکر کنید

  • سلام . مطالب مربوط به پذر و خود آقای ظریف ، از کتاب خاطرات خود ایشان نقل شده . مطلب پدر بزرگش مربوط به یکی از روزنامه های قدیمی است .

 • سلام علیکم وقت بخیر
  بنده از همان اوان ریاست جمهوری مرحوم رفسنجانی منتقد سرسخت ایشان بودم. بخاطر دیدگاهش به مسائل اقتصادی و فرهنگی. و معتقد بوده و هستم اگر ایشان نبود در مسیر انقلاب، وضع فعلی ما در تمام جهات به مراتب بهتر بود.
  اما یک بحثی که در بین بسیاری از دوستان انقلابی مطرح است این است که آیا می‌شود ایشان را خائن به معنای حقوقی خودش دانست یا نه؟ مستحضرید که در تعریف حقوقی خیانت قید «تعمد» اخذ شده است.
  می‌خواستم بدانم نظر حضرتعالی در این رابطه چیست؟

  • سلام . هنگامی که آقای هاشمی رفسنجانی در تاریخ ۵ فروردین ۱۳۹۵ در توئیت خود نوشتند ” دنیای آینده ، دنیای گفتمان هاست نه دنیای موشک ها ” ، مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۱ فروردین ۹۵ فرمودند : ” این حرف اگر از روی آگاهی گفته شده باشد ، خیانت است “. و جناب هاشمی در سخنانی که در مرداد ۹۵ در همایش روسای آموزش و پرورش در مورد بحث آلمان و ژاپن داشتند ، نشان دادند که آن حرف را از روی آگاهی زده بودند .

 • سلام این که میفرمایید که ظریف بارها با جورج سورس ملاقات داشته است درکجا نقل شده؟ اگر بگید خیلی ممنون میشم.

دیدگاهتان را بنویسید