پیامبر (ص) ویلا نداشت !

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Print Friendly, PDF & Email

جناب آقای حسن روحانی در تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ، در اجلاس حقوق شهروندی ، طی سخنانی اظهار می دارد : والله پیامبر شنود نداشت !

 

باید به جناب آقای روحانی متذکر شد که پیامبر (ص) ویلای اشرافی در شمال تهران نیز نداشت . پیامبر (ص) در محل کارش ، استخر و سونا و جکوزی اختصاصی هم نداشت ! پیامبر (ص) روحیه استفاده از بیت المال برای هزینه های شخصی را هم نداشت . پیامبر (ص) فرزندان فاسدی که در کشورهای غربی مشغول عیاشی باشند را نیز نداشت . پیامبر (ص) زندگانی اشرافی هم نداشت و بیشتر اوقاتش را نیز با مرفهین بی درد نمی گذراند . پیامبر (ص) از افراد فاسد و رانت خوار در اطراف خودش استفاده نمی کرد . پیامبر (ص) ، غارتگران بیت المال را ذخایر نظام اسلامی نمی نامید . پیامبر (ص) اهل دروغ گفتن به مومنان نبود . پیامبر (ص) هیچ گاه وعده های کذب و توخالی به مردم نمی داد . پیامبر (ص) آمارهای اقتصادی خلاف واقع به مردم نمی داد . پیامبر (ص) در سفرهای خود ، در گران ترین و اشرافی ترین محل ها سکونت نمی کرد . پیامبر (ص) هیچ گاه ارتباط با مستکبران را بر ارتباط با مستضعفان ترجیح نمی داد . پیامبر (ص) از اینکه میزان دارائی و اموال خود را اعلام کند ، ترس و وحشت نداشت . پیامبر (ص) منتقدانی که در پی اصلاح امور بودند را به جهنم حواله نمی داد . پیامبر (ص) در طی جنگ های بدر و احد و خندق ، هیچ ارتباط مخفیانه ای با سران کفر و شرک علیه نیروهای رزمنده اسلام برقرار نکرد . پیامبر (ص) هیچ گاه در جهت تضعیف قدرت دفاعی اسلام ، اقدامی نکرد . پیامبر (ص) هرگز به دشمنان عنود و لجوج اسلام ، خوشبین نبود و به آنها اعتماد نداشت.

پیامبر (ص) هیچ گاه با شیاطین دست نداد و به آنها لبخند نزد و با آنها عکس یادگاری هم نگرفت ! پیامبر (ص) در برابر تحریم های اقتصادی کفار و مشرکین ، اظهار ضعف و عجز نکرد و به سبب آن فشارها ، با آنها تن به سازش های حقیرانه و ذلت آور نداد . پیامبر (ص) هیچ گاه قراردادهای خسارت باری شبیه به برجام را منعقد نکرد و دستاوردهای دانشمندان مسلمان را بر باد نداد.

پیامبر (ص) برای پیشرفت جامعه اسلامی ، منتظر الطاف و کمک های شیاطین نبود . پیامبر (ص) برای باقی ماندن در قدرت ، حاضر نبود به هر وسیله نامشروعی متوسل شود . و بالاخره اینکه والله قسم ، پیامبر (ص) هیچ ارتباط مخفیانه ای با M.I.6 نداشت !

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا مایل به ثبت دیدگاه خود می باشید؟
به این منظور نظرتان را درج نمایید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *